INTERKADRA: legalna praca w OPIECE aktywna seniorka + wysokie składki ZUS

KONTAKT

Inowrocław - Dodane przez w.krajniak (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia INTERKADRA: legalna praca w OPIECE aktywna seniorka + wysokie składki ZUS

Pilnie poszukujemy sympatycznej opiekunki lub opiekuna z komunikatywnym niemieckim do aktywnej starszej pani Marleny mieszkającej w Niemczech w okolicach Fuldy. Pani Marlena jest drobna, chodzi o kulach, ale bardzo lubi spacerować. Podopieczna mieszka w domku jednorodzinnym z niewielkim ogródkiem. Pomimo swojego wieku Pani Marlena jest aktywna i sprawna umysłowo. Lubi spędzać czas w ogrodzie. Seniorka chodzi sama do toalety, ale potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach (takich jak ubieranie czy mycie) oraz towarzystwa drugiej osoby. Opiekunka ma zapewniony osobny pokój,

Obowiązki opiekunki:
Pomoc przy codziennych czynnościach pielęgnacyjnych. Prowadzenie wspólnego gospodarstwa domowego (gotowanie, utrzymywanie porządku, pranie, prasowanie, zakupy). Dotrzymywanie towarzystwa podopiecznemu - wspólne spędzanie czasu, podawanie leków.
Wymagania:
komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą (zawodowe lub prywatne);
dyspozycyjność na ok. 2 miesiące;
mile widziane czynne prawo jazdy.

Naszym Opiekunkom i Opiekunom oferujemy:
NOWOŚĆ: dodatkowe ubezpieczenie NW i OC
legalne zatrudnienie (umowa zlecenie), tylko sprawdzone oferty
wysokie miesięczne wynagrodzenie - nawet do 5000 zł netto
1 czytelną umowę bezpośrednio z naszą firmą a nie z pośrednikiem
składki ZUS od pensji wysokości ok. 4000zł brutto
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie + oddzielny pokój w domu podopiecznego

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego na naszej stronie - oddzwonimy.

InterKadra
Centrum Rekrutacyjne w Toruniu
ul. Wielkie Garbary 15/3

Mapa InowrocławProfil założony 6 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - INTERKADRA: legalna praca w OPIECE aktywna seniorka + wysokie składki ZUS

Polecane, ciekawe strony z Inowrocławia. Prowadzisz serwis o Inowrocławiu lub zwiazany z Inowrocław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Pwiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Inowrocław City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Inowrocławia: Mogilno ogłoszenia - Toruń darmowe ogłoszenia - Bydgoszcz ogłoszenia bezpłatne - Gniezno ogłoszenia - Włocławek sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję