Kierownik Budowy branża sanitarna

KONTAKT

Inowrocław - Dodane przez lukasz.agas1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kierownik Budowy branża sanitarna

Zakład Instalatorstwa Sanitarnego i Gazowego Ryszard Agaś jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w zakresie Budownictwa Inżynierii Środowiska oraz Budownictwa Przemysłowego.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: miejsca w których firma realizuje inwestycje

Obowiązki:
- przygotowywanie ofert przetargowych i kosztorysów,
- tworzenie harmonogramów i budżetu budowy,
- kierowanie budową w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym,
- rozdzielanie roboty siłom własnym i podwykonawcom.
- bezpośrednie nadzorowanie realizacji robót budowlano- montażowych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram,
- koordynacja prac podwykonawców i sił własnych na budowie
- wypełnianie obowiązków wynikających z prawa budowlanego, przepisów BHP i innych przepisów związanych z prawidłową realizacją inwestycji

Oczekiwania wobec kandydata:
- posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności sanitarnej,
- minimum 3-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu budowy w sektorze sanitarnym.
- umiejętność budżetowania, kosztorysowania i kalkulacji robót
- bardzo dobra organizacja pracy
- umiejętność obsługi komputera - praktyczna znajomość pakietu MS Office, AutoCad, NORMA PRO,
- gotowość do pracy w delegacji

Dodatkowym atutem będzie:
- doświadczenie w realizacji inwestycji w oparciu o FIDIC

Oferujemy:
- formę współpracy zgodną z oczekiwaniami Kandydata
- atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do wiedzy, umiejętności i doświadczenia
- możliwość stałego rozwoju zawodowego i zrealizowania ambicji zawodowych w ramach profesjonalnej organizacji.

Osoby spełniające powyższe wymagania proszone są o przesłanie życiorysu na adresmailowy z podaniem stanowiska w tytule maila oraz dopisaną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Mapa InowrocławProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kierownik Budowy branża sanitarna

Polecane, ciekawe strony z Inowrocławia. Prowadzisz serwis o Inowrocławiu lub zwiazany z Inowrocław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Pwiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Inowrocław City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Inowrocławia: Mogilno ogłoszenia - Toruń darmowe ogłoszenia - Bydgoszcz ogłoszenia bezpłatne - Gniezno ogłoszenia - Włocławek sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję