Operator Maszyny Tłoczenia na gorąco / Złociarki praca w drukarni - Bydgoszcz

KONTAKT

Inowrocław - Dodane przez ilona.morawska1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Operator Maszyny Tłoczenia na gorąco / Złociarki praca w drukarni - Bydgoszcz

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy poligraficznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operator Maszyny Tłoczenia na gorąco / Złociarki praca w drukarni

ZLO/02/16

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:
Ustawianie i obsługa maszyny tłoczącej (złocenia/srebrzenia poprzez tłoczenie/zgrzanie na gorąco);
Dostarczanie materiałów produkcyjnych (arkuszy papierowych) do maszyny;
Przygotowywanie urządzeń i narzędzi do pracy;
Kontrola jakości złoconych materiałów zgodnie z procedurami;
Zgłaszanie potrzeb remontowych oraz uwag odnośnie stanu technicznego maszyn i urządzeń.

Wymagania:
Min. 3 miesiące doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych;
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na stanowisku operatora złociarek;
Podstawowa znajomość obsługi komputera;
Wykształcenie min. zawodowe;
Dobry wzrok, motywacja do długofalowej współpracy i chęć rozwoju w branży drukarskiej.

Nasz Klient oferuje:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz długofalową współpracę w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku;
Wynagrodzenie do negocjacji;
Pracę w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym;
Szkolenia specjalistyczne i możliwość dalszego rozwoju w branży drukarskiej;
Ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku, pakiet sportowy.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Mapa InowrocławProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Operator Maszyny Tłoczenia na gorąco / Złociarki praca w drukarni - Bydgoszcz

Polecane, ciekawe strony z Inowrocławia. Prowadzisz serwis o Inowrocławiu lub zwiazany z Inowrocław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Pwiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Inowrocław City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Inowrocławia: Mogilno ogłoszenia - Toruń darmowe ogłoszenia - Bydgoszcz ogłoszenia bezpłatne - Gniezno ogłoszenia - Włocławek sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję