Praca od zaraz

KONTAKT

Inowrocław - Dodane przez PPUH RUBIN (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Praca od zaraz

Jeżeli chcesz zarabiać najniższą krajową i pracować po 10 godzin dziennie - to ta praca nie jest dla Ciebie.
Firma ppuhrubin poszukuje pracowników na terenie wszystkich powiatów , praca w rejonie zamieszkania w dowolnym czasie . Ty decydujesz ile czasu poświęcasz na pracę i ile chcesz zarobić .Więcej na naszej stronie internetowej .Atrakcyjne zarobki .Zgłoszenia tylko telefonicznie .
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
-Pozyskiwanie klientów posiadających na swoich nieruchomościach urządzenia przesyłowe (linie energetyczne,wodociągi,gazociągi,rurociągi)
-Sporządzanie dokumentacji
-Zawieranie umów
Praca w rejonie zamieszkania jako stała lub dodatkowa .
Zarobki uzależnione od wyników w pracy
Od kandydatów oczekujemy:
- komunikatywności oraz otwartości i życzliwości dla l
- optymizmu
- wysokiej kultury osobistej
- dobrej organizacji pracy
Doświadczenie nie jest wymagane.
Mile widziane również osoby po 45+ oraz z terenów wiejskich .
Poszukujemy osób we wszystkich gminach na terenie kraju .
Przed wysłaniem CV skontaktuj się telefonicznie .Bez kontaktu telefonicznego aplikacje nie będą rozpatrywane.

Mapa InowrocławProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca od zaraz

Polecane, ciekawe strony z Inowrocławia. Prowadzisz serwis o Inowrocławiu lub zwiazany z Inowrocław - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Pwiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Inowrocław City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Inowrocławia: Mogilno ogłoszenia - Toruń darmowe ogłoszenia - Bydgoszcz ogłoszenia bezpłatne - Gniezno ogłoszenia - Włocławek sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję